Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: KIER/GOR/09/2016

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pojazdów mechanicznych
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu
  • Wykonywanie podstawowych napraw i czynności eksploatacyjnych
  • Wypełnianie kart drogowych i dokumentacji eksploatacyjnej
  • Ręczny załadunek odpadów
  • Opróżnianie pojemników z odpadami do pojazdów bezpylnych

Wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C
  • Minimum 3–letnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych pojazdów mechanicznych
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu na przewóz rzeczy, karty kierowcy
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Kultura osobista w kontaktach z Klientem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

*- pole wymagane