Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr ref.: KL/GOR/09/2016

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzór pracy Działu
  • Zlecanie i nadzór realizacji usług przez firmy podwykonawcze
  • Nadzór, koordynacja i optymalizacja codziennej pracy kierowców
  • Planowanie tras dla kierowców i rozliczanie czasu pracy
  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją pojazdów i sprzętu
  • Współpraca z klientami w zakresie kompleksowej obsługi
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Realizacja założeń budżetu
  • Raportowanie wskaźników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • 3 lata doświadczenia w zarządzaniu podległymi pracownikami
  • Znajomość branży gospodarki odpadami lub komunalnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość przepisów z zakresu logistyki
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność delegowania zadań
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w jednym z oddziałów dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

*- pole wymagane