Miejsce pracy: Jaroszów (pow. świdnicki)
Nr ref.: KSO/ EECU/08/16

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie składowiska odpadów obejmujące wszystkie działania dotyczące funkcjonowania składowiska odpadów, w tym monitoring składowiska odpadów,
  • Odpowiedzialność za całokształt działalności składowiska odpadów oraz realizacji wszystkich obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów i decyzji,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i sprzętu,
  • Weryfikowanie zgodności przyjmowanych odpadów z informacjami zawartymi w podstawowej charakterystyce odpadów,
  • Zapewnienie prawidłowego zabezpieczenia składowiska pod względem BHP i P. Poż,
  • Przygotowywanie wymaganej przepisami i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w zakresie obowiązków związanych z ochroną środowiska i gospodarką odpadami,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska , gospodarką odpadami, biotechnologią, chemią,
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami,
  • Świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami,
  • Znajomość zasad i przepisów związanych z prowadzeniem składowiska odpadów,
  • Znajomość Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dokładność i sumienność,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

*- pole wymagane