Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PH/ ECU/POZ/16

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów indywidualnych i przemysłowych z różnych branż w zakresie odbioru i unieszkodliwiania odpadów przemysłowych w tym surowców wtórnych,
  • Bieżąca analiza rynku lokalnego,
  • Opracowywanie ofert handlowych,
  • Kompleksowa realizacja procesu gospodarki odpadami (zakup i sprzedaż surowców),
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Współpraca ze Spółkami i oddziałami należącymi do Grupy kapitałowej,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy (preferowane w obsłudze klientów przemysłowych), min. rok doświadczenia w branży recyklingu – warunek konieczny,
  • Znajomość lokalnego rynku,
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z gospodarką odpadami,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i kreatywność,
  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office, w szczególności Excel,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat B,

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, system prowizyjny (płaca zasadnicza+ prowizja),
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).

*- pole wymagane