Miejsce pracy: Jaroszów
Nr ref.: LOG/ECU/08/2016

Opis stanowiska :

  • Nadzór nad transportem wewnętrznym firmy, ustalanie kursów, planowanie sprzedaży odpadów,
  • Kontrola maszyn i urządzeń należących do firmy, okresowe przeglądy itd.
  • Nadzór nad stanami magazynowymi firmy, planowanie sprzedaży,
  • Sporządanie raportów dla przełożonego,

Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień logistycznych,
  • Znajomość topografi regionu,
  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office,
  • Wysoka motywacja i orientacja na cele,
  • Umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych związanych z remontami i przeglądami,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).

*- pole wymagane