Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr ref.: SDOS/RŚ/08/16

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentacji sprawozdawczej w zakresie gospodarki odpadami( GUS, Główny Inspektor Ochrony Środowiska itp.),
  • Przygotowywanie analiz środowiskowych,
  • Weryfikacja aktualności pozwoleń środowiskowych,
  • Wystawianie kart przekazań odpadów,
  • Udział w kontrolach prowadzonych przez Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z ochroną środowiska),
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami,
  • Znajomość ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, entuzjazm,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Ciekawa praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny,

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).

*- pole wymagane