Miejsce pracy: Zgierz
Nr ref.: ST/ZGI/09/16

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w realizacji projektów z obszaru Employer Branding i rekrutacji pracowników
  • Pomoc w bieżących działaniach rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja CV, umawianie spotkań)
  • Prace administracyjne w zakresie tworzenia i aktualizacji rejestrów związanych ze szkoleniami, stażami, rekrutacjami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją pracy (procedury, uchwały, zarządzenia)
  • Wsparcie w zakresie organizacji szkoleń i wyjazdów firmowych
  • Bieżące wsparcie działu w prowadzonych projektach

Wymagania:

  • Student ostatnich lat studiów w kierunku Zarządzanie Zasobami ludzkimi, Psychologia, Socjologia lub pokrewne
  • Zainteresowanie rozwojem w kierunku HR oraz chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Doświadczenie w HR, rekrutacji mile widziane
  • Sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • Płatny staż na okres 6 miesięcy z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • Możliwość poznania sposobów selekcji i rekrutacji pracowników
  • Udział w projektach w zakresie rekrutacji, Employer Branding’u
  • Poznanie w praktyce różnych obszarów HR
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, dedykowany opiekun
  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Grupę ENERIS zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

*- pole wymagane